• O nas

Po 5 miesącach ciężkej pracy, testowania materiałów, sprawdzania krojów i weryfikacji tego, czego na rynku brakuje stworzyliśmy markę The Bear . Nasza marka zgodnie z naszym sloganem The Bear - for all men to wear! została stworzona dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od ich rozmiaru czy upodobań. Na chwilę obecną posiadamy 19 rozmiarów
 koszulek, od XS do 10XL plus 5 rozmiarów przedłużonych dla bardzo wysokich mężczyn - od LT do 4XLT. Jeżeli się okaże, że rozmiarów brakuje, to dodamy ich więcej. 


Mamy 8 koszulek jednokolorwych dla mężczyzn szukających czegoś klasycznego, ale bardzo dobrze wykonanego. Kolejne 8 koszulek posiada nasze autorskie nadruki, które wprowadzają odrobinę kolorowego szaleństwa do życia codziennego.

Produkujemy w Polsce. Używamy materiałów, które według nas są najlepsze ze wszystkich przetestowanych. Są to materiały sprawdzone i  używane przez inne polskie marki premium.

W naszej pierwszej kolekcji pokazujemy, że rozmiar nie wyznacza granicy mody, że każdy niezależnie od tego jak wygląda może ubrać to co mu się podoba i czuć się dobrze. Pierwsza kolekcja to ubrania o kroju regularnym, dzięki czemu pasują do każdej sylwetki. 
  
Drugim rodzajem produktów, który wprowadziliśmy są czapki unisex. Dla osób lubiących czapki grube, mamy 5 modeli wykonanych w 100% z wełny merino. Dla osób lubiących cieńsze czapki, mamy 3 kolory wykonane ze 100% bawełny. 

Tak jak nasze koszulki, czapki są równiez produkowane w Polsce.


Wysyłamy nasze produkty do prawie całej Europy. Jezeli Twojego kraju nie ma na liście, a chcesz coś od nas zamówić, to daj znam znać - dodamy możliwość :)